O inwestycji

wawer wizMarzysz o własnym komfortowym domu, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie chcesz korzystać z atrakcji jakie oferuje życie w dużym mieście? Nie musisz już dłużej szukać! Przedstawiamy naszą nową inwestycję zlokalizowaną przy ul.Patriotów w Warszawie Dzielnica Wawer.

ROZKOSZUJ SIĘ SŁOŃCEM WE WŁASNYM OGRODZIE
Kameralne osiedle składa się z 3 segmentów. Segmenty składają się z poszczególnych pomieszczeń; na parterze zlokalizowany jest salon, kuchnia z jadalnią, spiżarnia, łazienka, kotłownia i wiatrołap, a na piętrze znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki i korytarz. Budynek posiada też strych nieużytkowy o powierzchni podłogi ok. 65 m2 który świetnie nadaje się na całkiem wygodny schowek.

Dobrze rozplanowane wnętrza gwarantują różnorodność aranżacji dopasowanych do potrzeb i gustów mieszkanców. Architektura segmentów jest harmonijna i wpisuje się w otoczenie. Teren jest ogrodzony i gwrantuje przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwo i prywatność zarówno względem dalszego otoczenia jak i najbliższego sąsiedztwa.

RODZINNIE I SPORTOWO
Wawer to zielona dzielnica Warszawy, w której znajdziesz chwilę wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta. Bliskość Parku Krajobrazowego i licznych tras rowerowych pozwoli cieszyć się aktywnym wypoczynkiem z rodziną na łonie natury.

Tylko od Ciebie zależy jak spędzisz ten dzień czy uprawiając jogging, nordic walking czy spacerując wśród zieleni. Obecnie budynek jest w fazie wykonywania robót wykończeniowych, a jego oddanie do użytkowania jest planowane na początku 2017 roku.

Jeżeli interesuje Państwa więcej szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub emailowego.