O inwestycji

Sprzedaż mieszkań! Nowe mieszkania - Ursynów, Warszawa

Osada SarabandyOsiedle OSADA SARABANDY zlokalizowane jest w południowej części zielonego Ursynowa. Stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które cenią sobie wygodę, a także szybki dojazd do centrum miasta.

Jest to zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych składających się z 3 grup po dwa budynki w zabudowie bliźniaczej 2-lokalowej. W 6-ciu budynkach powstaje 12 lokali mieszkalnych 3-pokojowych o powierzchniach od 72 do 77 m2. Do mieszkań będą przynależały przestronne balkony lub ogródki.

Inwestycja Osada Sarabandy znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Sarabandy (12.1 km od centrum Warszawy).

Inwestycja Osada Sarabandy jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Mieszkania

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Dostępne są lokale:
• 3-pokojowe o powierzchni od 71 do 77 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców przewidziane są również:
• miejsca postojowe naziemne

Okolice inwestycji

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 900 metrów od inwestycji Osada Sarabandy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PELIKANÓW 01.

W najbliższej okolicy inwestycji Osada Sarabandy znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 96 w odległości 1000 m, Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Ursynów w odległości 1150 m, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 38 Im. Św. S. Kostki w odległości 1350 m.